Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Infračervené ohrievače » regulátor výkonu s diaľkovým ovládaním

Infračervené ohrievače / regulátor výkonu s diaľkovým ovládaním

 

Riadenie tepelného výkonu

Diaľkový ovládač je schopný ovládať záťaž až do 3000 W zo vzdialenosti až 150 metrov (pri priamom prepínaní) a HORIZON nemusí byť na dohľad diaľkovému ovládaniu. Pomocou diaľkového ovládača môžete nastaviť výkon ohrievača na 100 %, 75 % alebo 50 % výkonu podľa okamžitej potreby tepla pomocou tlačidiel. Diaľkový regulátor PC30AL je hliníkové vodotesné teleso a môže byť použitý v interiéri aj v exteriéri.


Jednoduché pripojenie bez nástrojov

Regulátor výkonu napájania PC30AL je navrhnutý na jednoduchú inštaláciu, nepotrebujete ani skrutkovač na namotovanie a pripojenie tohto regulátora. Regulátor výkonu má na zadnej strane špeciálnu lepiacu pásku na vonkajšie použitie, ktorá sa prilepí na povrch. Nie sú potrebné žiadne otvory a tak ani vŕtanie. Zariadenie disponuje jednoduchými konektormi a vy len jednoducho zapojíte káble.

Ohrievač je okamžite zapojený a funkčný

Niekoľko ohrievačov môže byť zoskupených pomocou jedného diaľkového ovládača, takže môžete regulovať viacero vykurovacích zariadení naraz. 

Žiadne starosti s káblami - máme ho pre vás pripravený

Päť metrov dlhý gumový kábel pre ťažkú prevádzku, pripravený na montáž konektora.

 

Pozrite si teraz video, ktoré vás presvedčí o jednoduchosti inštalácie diaľkového ovládania