Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Infrasauny SaunaMed » O infrasaunách SaunaMed

O infrasaunách SaunaMed

 

Prečo sme vybrali kvalitné infrasauny SaunaMed?

Kvalitné infrasauny SaunaMed od začiatku stavili na trvalý výskum a vývoj a prvotriednu kvalitu všetkých produktov. Odborníci tvrdia, že SaunaMed infračervená technológia kvalitných infrasáun SaunaMed je jednou z najefektívnejších a predovšetkým najúčinnejších na celom svete.

 

Kvalitné infrasauny SaunaMed ponúkajú širokú škálu modelov.

 

- pochádzajú z továrne, ktorá má viac ako 25 ročné skúsenosti vo výrobe kvalitných infrasáun

- na výrobu infrakabín sa používa len kvalitné FSC certifikované drevo

- kvalitné infrasauny SaunaMed sú dnes už primárnou značkou vo Veľkej Británii, kde sú aj schválené a používané lekárskymi odborníkmi.

V čom sú kvalitné infrasauny SaunaMed inovatívne?

Infra žiariče DuraWave ™

DuraWave™ infražiariče sú vyrobené zo 100% čistej keramiky a neobsahujú žiadne chemikálie alebo toxíny.Pravidelné klinické testy ukazujú, že DuraWave ™ infražiariče produkujú infračervené žiarenie veľmi blízke k dokonalosti s prirodzenou harmóniu ľudského tela, čo vedie k zvýšeniu zdravotných výhod. DuraWave ™ infražiariče sú tiež navrhnuté tak, aby boli bezpečné na dotyk.

Porovnanie funkčnosti Dura Wave žiaričov a bežných karbónových žiaričov

 

 

DuraWave ™ infražiariče boli navrhnuté a kalibrované na správny zásadný vlnový rozsah, 7,5 až 15 mikrónov s prevažnou časťou vlnových dĺžok 9,4 mikrónov čo je frekvencia, pri ktorej molekula vody rezonuje alebo vibruje, nakoľko naše telo je zo 70% zložené z vody.

Táto vibrácia spôsobí uvoľnenie bunkových toxínov, ako je ortuť, hliník, cholesterol a iné toxické plyny, ako je síra a formaldehyd. Táto optimálny výstup tiež umožňuje hlbšie preniknutie infračerveného tepla do tkanív nášho tela, čo zlepšuje úľavu od bolesti, detoxikáciu, krvný obeh a zvýšenie prietoku periférnej krvi.

 

 

Komponenty

SaunaMed výrobný proces používa komponenty, ktoré sú všetky v pevnom stave bez pohyblivých častí, čím je SaunaMed systém extrémne robustný a spoľahlivý.


Testovanie

Každá infrasauna SaunaMed je dôkladne testovaná v továrni, aby sa overila jej plná funkčnosť. Bolo preukázané, že elektrické komponenty v SaunaMed infrasaunách majú extrémne nízku mieru zlyhania. Napríklad ohrievače DuraWave ™ majú mieru zlyhania menej ako 0,01%. V skutočnosti, každá SaunaMed sauna je vyrobená tak, aby spĺňala obe normy, pre domáce aj komerčné využitie.Vzhľadom k presnosti a kvalite súčastí použitých pri výrobnom procese, sú kvalitné infrasauny SaunaMed uznávané pre svoju trvanlivosť.

Svetové štandardy bezpečnosti a kvality

Všetky infrasauny SaunaMed sú certifikované nezávislými inštitúciami, spĺňajú všetky bezpečnostné normy a výrobný proces je pravidelne kontrolovaný príslušnými orgánmi. Mnohé certifikátov sú vydávané Nemeckým SGS , ktorý je považovaný za kvalitné popredné kontrolné stredisko v dnešnom svete. Certifikácia zahŕňa napríklad CE (EMC, LVD), ISO 9001: 2000, ETL, ETS, C-Tick, RoHS, GS,SFI a SAA, aby sme vymenovali aspoň niektoré.

 

 ETL- laboratóriá boli založené v roku 1896 Thomasom Edisonom, a sú jednými z najstarších skúšobných laboratórií na svete. Certifikácia ETL a ETL-C vám zaručí, že všetky naše kvalitné infrasauny SaunaMed boli testované, a spĺňajú všetky požadované bezpečnostné a výkonnostné normy.


Smernica RoHS znamená "obmedzenie používania určitých
nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach". GS - Uznávané po celej Európe a obzvlášť dôležité v Nemecku, nezávisle autorizovaná GS značka ukazuje, že výrobok spĺňa požiadavky nemeckého zákona o bezpečnosti výrobkov. GS značka ukazuje, že produkt prešiel testovaním bezpečnosti, prevyšuje zákonné normy a vysokú kvalitu.


ISO9001 norma vyžaduje neustále zlepšovanie v prevádzkových
procesov a riadenia kvality. Táto norma je dôležitá, pretože to zaručuje konzistenciu v produktoch a službách. Okrem týchto bezpečnostných certifikácií, v kvalitných infrasaunách SaunaMed sú všetky elektroinštalácie zapuzdrené v ohňovzdornom potrubí z nerezovej oceli.

 

Životné prostredie

Všetok materiál používaný k výrobe kvalitných infrasáun SaunaMed je nealergénny, netoxický a šetrný k životnému prostrediu. Drevo pochádza z obnoviteľných lesov. SaunaMed je jedným z mála výrobcom s certifikáciou FSC - iniciatíva udržateľného lesného hospodárstva a v plnej miere dodržiava nariadenia smernice EU - RoHS.