Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Aká je kvalitná infrasauna?
Kvalitné infrasauny vs. infrasauny

 

Fakt, že kvalitné infrasauny majú pozitívne účinky na naše zdravie je všeobecne známy. Dôležité však je, aby sme používali skutočne kvalitné infrasauny.

Viete aký je rozdiel medzi kvalitnými infrasaunami a infrasaunami?

Kvalitné infrasauny sú bezpečné.

U nás sa nikto nezaoberá otázkou EMF (elektromagnetické polia) a ELF (extrémne nízke frekvencie) v infrasaunách, ktorých je prevažná väčšina infrasáun na trhu plná. EMF a ELF sú nebezpečné a zdraviu škodlivé.

Elektromagnetické polia (EMF), sú energetické vlny s frekvenciou pod 300 hertzov  alebo cyklov za sekundu. Extrémne nízke frekvencie (ELF) sú intenzity elektrického poľa s frekvenciou od 3do 30 hertzov. Hodnota EMF sa vyjadruje v jednotkách "mG" alebo miliGauss.

Bezpečný limit EMF v infrasaunách je hodnota pod 3 mG. Pritom mnohé bežne predávané infrasauny na trhu prekračujú povolenú hranicu aj 20 násobne!!!

Na hodnoty EMF a ELF namerané v kabíne infrasauny si pri kúpe infrasauny dávajte veľký pozor! Požiadajte predajcov o predloženie certifikátu na EMF/ELF alebo si ich hodnoty pred kúpou zmerajte. U nás hodnoty EMF a ELF v infrasaunách nikto nemeria a myslím, že o tom ani mnohí nevedia. Preto sa vám veľmi ľahko môže stať, že kúpou lacnejšej a neoverenej infrasauny, v ktorej chcete relaxovať, si tak kúpite kabínku plnú nebezpečných a zdraviu škodlivých EMF a ELF.

Vaša INVESTÍCIA do zdravia a relaxu sú potom peniaze vyhodené von oknom a ešte s negatívnymi dopadmi na vaše zdravie!!! Nepodceňujte tento fakt!!!

Kvalitné infrasauny a EMF

Kvalitné infrasauny vykazujú nulové alebo zanedbateľné hodnoty EMF, vždy však výrazne hlboko pod normu. Investíciou do takejto kvalitnej infrasauny získate spoločníka pre zdravie a relax na celý život.

Tu vidíte merania hodnôt EMF v kvalitných infrasaunách.