Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


13. 11. 2016

Kvalitné infrasauny a detoxikácia organizmu

 

 

Len kvalitné infrasauny neprodukujú žiadne toxíny ani elektrosmog, ktoré by vás mohli intoxikovať a poškodiť vaše zdravie.

1. Vedeli ste, že len kvalitné infrasauny dokážu vaše telo zbaviť nahromadených toxínov? Viete, prečo vás dôkladne zbavia toxínov len kvalitné infrasauny?

Ľudské telo ukladá toxické látky prevažne v tukovom tkanive, ale aj v iných telesných tkanivách. Tieto pracujú ako bio-akumulátory toxínov, napríklad látok z petrochemického priemyslu, ortuti a iných ťažkých kovov, síry, formaldehydu a podobne, ktoré neboli vylúčené hneď po vstupe do tela, a preto sa v tele ukladajú.

Toto hromadenie toxických látok v tele spolu s toxickými splodinami vlastného metabolizmu, ale i metabolizmu plesní, kvasiniek, rôznych mikroorganizmov a parazitov, o ktorých ani neviete, spôsobuje intoxikáciu organizmu, ktorá jednak sama o sebe bráni vylučovaniu toxínov, spôsobuje blokácie krvného obehu, okysličovania a prísunu živín do najviac intoxikovaných častí tela. Predstavte si to ako skládku odpadu, len v menšom a na viacerých miestach v tele.

Takáto intoxikácia vás môže veľmi potrápiť bolesťami hlavy, svalov, kĺbov, celkovou únavou a podráždenosťou, nevoľnosťou, ekzémami, abscesmi, zápalovými ložiskami v tele, na koži a podobne.

 

 

2. Viete, ako vám pomôžu kvalitné infrasauny s detoxikáciou?

Koža je najväčším orgánom ľudského tela. Vďaka účinkom celého spektra infračerveného žiarenia, ktoré vám kvalitné infrasauny ponúkajú, bude práve koža vaším najväčším detoxikačným orgánom.

Jedným z dôvodov, prečo vám budú kvalitné infrasauny tak prospešné a užitočné, je okrem stimulácie potných a mazových žliaz hlavne schopnosť infra žiarenia prenikať do tkanív uložených hlbšie pod kožu a odtiaľ toxíny doslova vytiahnuť.

Ľudské telo je tvorené zo 70 % z vody. Infra lúče narazia na svojej ceste na molekuly vody a tie sa rozvibrujú. Tieto vibrácie uvoľnia toxíny, ktoré potom spolu s vodou a cholesterolom vo forme potu opúšťajú vaše telesné tkanivá práve cez kožu.


3. Viete, že kvalitné infrasauny vám umožnia podstatne lepšie vypotenie a dôkladnejšiu detoxikáciu ako tradičné sauny?

Tomuto najviac prispieva dlhé infračervené žiarenie frekvencie 7 - 14 mikrónov a z tohto spektra najviac vlnová dĺžka 9,4 mikrónov, na ktorú sú kvalitné infrasauny zamerané, pretože je najprijateľnejšia pre ľudské telo.

Faktom je, že skutočne kvalitné infrasauny vám ponúknu celé spektrum infračerveného žiarenia, ktoré poskytuje nielen liečebné účinky, ale aj skrášľovacie a omladzovacie účinky.


4. Viete, že pot, ktorý vypotíte v tradičnej saune, obsahuje minimálne 95% vody?

Teraz si určite mnohí z vás povedia, že čo by asi mal ten pot obsahovať, keď nie vodu, teda okrem trošky minerálnych solí. No predsa toxíny a cholesterol, ale tých je v pote z tradičnej sauny len necelých 5 %.


5. Viete, koľko % vody bude obsahovať váš pot, keď budete používať len kvalitné infrasauny?

Odpoveďou na túto otázku dostanete aj odpoveď či má vôbec ešte zmysel investovať do tradičných sáun. Váš pot bude obsahovať len 80 - 85% vody!

 

Čo to pre vás znamená a aký úžitok vám táto informácia prináša?

Keď budete používať kvalitné infrasauny, zbavíte sa za rovnaký čas takmer štvornásobného množstva toxínov a cholesterolu ako v tradičnej saune.


A to už vám prináša poriadny úžitok, nemyslíte?

No a keď ešte zvážite, že to všetko dosiahnete pri príjemnej teplote a za desaťkrát nižšie náklady na saunovanie, ako u tradičných sáun, tak sami musíte konštatovať, že odteraz aj vy budete: "Právom považovať kvalitné infrasauny za najlacnejší, najjednoduchší, najprijateľnejší, najkomfortnejší a najpríjemnejší spôsob detoxikácie svojho tela."


Myslíte si, že vás sa to netýka?

Verte mi, že týka, aj keď sa možne teraz ešte u vás dôsledky intoxikácie neprejavujú. Doprajte si prevenciu a predíďte všetkým tým nepríjemným dôsledkom. Denne môžete omladzovať svoje telo aj myseľ a cítiť sa skvele.

Veď v dnešnej dobe sme ohrození toxínmi všetci a na každom kroku. Pri každom nadýchnutí, napití sa alebo jedení.

Moderná prvovýroba potravín je plná pesticídov, herbicídov, fungicídov, priemyselných hnojív, genetických modifikácií, antibiotík či rastových hormónov až po farbivá, emulgátory, zvýrazňovače chutí, stabilizátory, antioxidanty, konzervačné látky a všetky ostatné "éčka" používané v priemyselnej výrobe potravín.

Okrem toho je tu kozmetický priemysel, laky na nechty, na vlasy, rôzne farby, krémy, líčidlá, ďalej chemické čistiace prostriedky pre domácnosť, chlór v bazénoch a podobne.

Keď k tomu pridáme ešte znečistenie vzduchu, ktorý dýchame, vody, ktorou sa umývame a ktorú pijeme, jedlá, ktoré jeme, sme presvedčený, že kvalitné infrasauny by mali byť povinnou výbavou každej domácnosti.


Súhlasíte?

Pokiaľ áno, tak keď budete mať čas a chuť, príďte si ku nám nezáväzne kvalitné infrasauny vyskúšať. No a pokiaľ nesúhlasíte, nevadí, príďte tiež, aspoň si to vyskúšate.

 

Je to skutočne nezáväzné a zadarmo. Rezervujte si termín na 0908 722 270 alebo na info@virivkysaunybazeny.sk!