Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Infračervené ohrievače

Infračervené ohrievače nielen na terasu

 

Kvalitné infračervené ohrievače STELLAR HORIZON prekonajú všetky vaše očakávania. Výrobcovia tohto infračerveného ohrievača sa rozhodli na základe svojich dlhoročných skúseností, vyrobiť úplne nový produkt. Produkt, ktorý sa vysporiada so všetkými problémami rôznych infračervených  ohrievačov, ktoré veľmi dobre poznali a pravidelne sa s nimi stretávali.

Jednoducho im už došla trpezlivosť s tým, aby riešili stále tie isté problémy a rozhodli sa ich odstrániť raz a navždy. Tak vznikol infračervený ohrievač STELLAR HORIZON - moderný dizajn, kvalitné materiály, vodeodolnosť, okamžité a príjemné teplo kdekoľvek ho potrebujete a jednoduchá inštalácia, s ktorou si doma poradíte hravo sami.

 

Ohrievač HORIZON je skonštruovaný s jediným cieľom - zabezpečiť vám najvyšší tepelný výkon s najnižšou spotrebou energie. Vybavený infračerveným žiaričom s krátkymi vlnami, špeciálnym zliatinovým reflektorom, korpusom z nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdornými káblami sa HORIZON okamžite ohrieva, pokrýva najväčšiu možnú plochu a spotrebováva málo energie. HORIZON krátke infračervené vlny sú schopné dodávať infračervené teplo z výšky až 5 m pre polozavreté plochy a vonku do 4 m. Minimálna montážna výška vonkajšieho elektrického ohrievača HORIZON je 2 m nad zemou. Väčšinou sa však ohrievače inštalujú vo výške 2,5 až 3,5 metra.

 


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
horúca novinka 🔥