Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


12. 01. 2017

Doplnky do sauny - opierky chrbta a hlavy do sauny

 

doplnky do sauny, opierky chrbta a hlavy do sauny

 

Doplnky do fínskej sauny a infrasauny sú patentovanými saunovými opierkami chrbta a hlavy pre maximálne pohodlie vo vašej saune, ale aj vo verejných saunách. Ako viete sedenie v saune býva nepohodlné, preto boli vyvinuté tieto saunové doplnky. Základom týchto saunových doplnkov pre fínsku saunu a infrasaunu je poskytovať trvalú oporu chrbta a hlavy bez pocitu tlaku.

Doplnky do sauny - opierky chrbta a hlavy sú ergonomicky tak navrhnuté, aby boli vhodné pre každý  chrbát. Len týmto spôsobom môžu tieto saunové doplnky priniesť telu neprekonateľnú relaxačnú pozíciu vo fínskej saune alebo infrasaune.

Doplnky do sauny sú dostupné v dvoch verziách. Menšia verzia ako opierka do sauny len pre chrbát. Vo väčšej verzii ako saunová opierka do sauny aj s oporou hlavy. Obidve sú dostupné v dvoch prevedeniach osika a červený céder.

 

doplnky do sauny, opierky chrbta a hlavy do sauny

 

Moderné drevené doplnky do sauny - opierky chrbta a hlavy, sú nepostradateľným spoločníkom pre plnohodnotný relax v saune. Stále viac a viac ľudí vie, že existujú a stávajú sa ich nepodstradateľným spoločníkom pre chvíle relaxu, pretože vďaka nim si užijú plnohodnotný relax kvôli ich komfortu a jedinečnej ergonómii.

Na základe skúseností či názorov mnohých ľudí, sú práve tieto doplnky do sauny - opierky chrbta a hlavy do sauny tie najpohodlnejšie na svete.

 

doplnky do sauny, opierky chrbta a hlavy do sauny

 

Doplnky do sauny - opierka chrbta do sauny s infračerveným žiarením

Tento špecifický doplnok do sauny - opierka chrbta a hlavy s pridaným infračerveným žiaričom je možné použiť v akejkoľvek saune. No nezabudnite, že v parnej saune môžete tieto opierky použiť len pred uvedením parného generátora do prevádzky. Túto saunovú opierka chrbta a hlavy môžete používať aj na inom miste. Môžete ju postaviť podľa vašich potrieb k stene, na stoličku či sedačku. Opierka je napájaná na 220 V. Stačí ju zastrčiť do zástrčky a pustiť, hneď budete mať po ruke infrasaunu a budete aj v tej správnej, ergonomicky pohodlnej pozícií a môžete si užívať chvíle relaxu a pohody v pohodlí domova.

V prípade, že máte doma saunu fínsku a občas by ste chceli mať aj infrasaunu, tieto doplnky do sauny - opierky chrbta a hlavy s infračerveným žiarením vám to veľmi rýchlo splnia.

doplnky do sauny, opierky chrbta a hlavy do sauny

 

Základom týchto doplnkov do sauny je poskytnúť vám trvalú oporu chrbta a hlavy tak, aby ste nemali kdekoľvek pocit tlaku. Tento saunový doplnok - opierka chrbta a hlavy je ergonomicky navrhnutá a vyrobená tak, aby bola vhodná pre každý chrbát. Jedine tak vám prinesú neprekonateľný zážitok z relaxácie a jedinečné chvíle oddychu a pohody. Tento doplnok do sauny - opierka chrbta a hlavy je dostupný len v prevedení osika.

 

Vyberte si tú pravú opierku pre vás - kliknite sem!