Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Infračervené ohrievače » dizajn a materiály

Infračervené ohrievače / dizajn a materiály

 

HORIZON má parabolický tvar a je navrhnutý tak, aby pokryl veľkú plochu, bočné reflektorysú umiestnené v uhle 120 stupňov, ktoré rozptylujú teplo aj do bokov. HORIZON produkuje slabo viditeľné žlté svetlo a teplo je smerované do požadovanej oblasti bez akejkoľvek straty. Výsledkom je, že teleso ohrievača sa trochu zahreje, ale nikdy sa nezahreje až príliš. Ohrieva okamžite a bez zápachu či emisií.

Absolútne odolný proti korózii

Vonkajšie prostredie si vyžaduje špeciálny prístup, pri konštantných teplotných výkyvoch, kedy sa ohrievač rýchlo zohreje a ochladí, alebo ním prenikne voda,  či v prímorských oblastiach s vysokým obsahom soli vo vzduchu. A preto musí mať  vonkajší ohrievač najvyššiu odolnosť proti korózii. HORIZON je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele 304 a jeho povrch je upravený práškovou metódou. Každá  matica a skrutka v tepelnom ohrievači HORIZON je odolná voči korózií. Výsledkom  sú roky bezproblémovej prevádzky alebo vizuálnych zmien.