Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


Úvod » Infračervené ohrievače » ako pracuje ohrievač HORIZON?

Infračervené ohrievače / ako pracuje ohrievač HORIZON?

 

Zohrejete sa okamžite. Ohrievače dodávajú teplo okamžite, bez potreby zahrievanie sa. Pocit tepla z krátkych infračervených žiarení sa podobá tomu, keď prejdete z tieňa na slnko. Výhodou tiež je, že ohrievače nepotrebujú veľa priestoru, môžu byť namontované nad hlavou.

Určený na vykurovanie - nie na osvetlenie

Ohrievače slúžia len na vykurovanie a svetlo z nich neslúži ako doplnok alebo náhrada osvetlenia. Tieto ohrievače majú čo najmenší možný viditeľný svetelný výkon. Svietia menej, než je priemyselný štandard a majú tzv. nízky odraz a nie je to voliteľná možnosť, je to štandard, pretože výrobca verí, že ohrievač má slúžiť na ohrievanie.

Nie je to dekorácia

Môžete sa spoľahnúť, že skutočne zohreje - kratšie infračervené vlny sa pohybujú ďalej a sú schopné vykurovať aj vonku. Tento efekt je dosiahnutý vysokou teplotou v strede žiariča.

Výhody ohrievača HORIZON

Žiadne emisie.

Žiadne škodlivé plyny.

Žiadny zápach.

Nič nevyhorí.

Diskrétne.

Žiadny hluk.

Žiadna ďalšia obsluha.

Nie je potrebná výmena propánových nádrží.

Použiteľné vo vnútri aj vonku.

Nie je potrebná žiadna ventilácia.

Nízke náklady.

Profesionálne vonkajšie, elektrické, krátkovlnové, infračervené kúrenie bolo v minulosti doménou luxusných hotelov a reštaurácií. Spoločnosť Stellar, ktorá vyrobila ohrievač HORIZON, robí všetko preto, aby to zmenili a sprístupnili profesionálne vonkajšie ohrievače každému. A vďaka tomu, že sú ľahké na inštaláciu, to zvládnete hravo sami a ušetríte tak ďalšie peniaze za inštaláciu. V spoločnosti Stellar navrhli a skonštruovali profesionálne ohrievače s jednoduchou inštaláciou a s dôrazom na každý detail. S ohrievačmi HORIZON si každý môže užívať profesionálne vonkajšie ohrievače či už doma alebo v malej kaviarni.