Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


13. 01. 2017

Doplnky do sauny - podhlavníky do sauny

 

doplnky do sauny, podhlavniky do sauny

 

Tieto doplnky do sauny, podhlavníky do sauny, sú vhodné do každej sauny. Ide o svetový patent, ktorý vám zabezpečí maximálne možné pohodlie pri chvíľach relaxu.

Ich využitie sa nájde v domácnostiach, ale aj vo wellness centrách. Podhlavníky do sauny sú zložené so 4 ergonomických a flexibilných diskov, tak vyzerajú úplne inak ako bežne využívané podhlavníky do sauny. A tak sa v nich spája jedinečný moderný dizajn a funkčné využitie pre chvíle relaxu a pohody.

Inovatívne saunové doplnky - podhlavníky do sauny sú vhodné do každého typu sauny. Poskytnú vám úplne nový pocit zo saunovania a odpočívania.

Je skoro nemožné postrehnúť, že máte tento podhlavník do sauny pod hlavou. A pritom bude vaša hlava vždy dokonale podopretá vďaka tomuto jedinečnému doplnku do sauny. A to takým spôsobom, že vám zaručí pohodlné ležanie a nerušený oddych.

Vaše svaly krku budú uvoľnené a môžu si vďaka nemu kompletne odpočinúť. Už teraz cítite tú úľavu, však? Budete tak sviežejší a odpočinutejší.

 

doplnky do sauny, podhlavníky do sauny

Tento doplnok do sauny patrí medzi najžiadanejšie na svete.
 

Tieto jedinečné saunové podhlavníky sú dostupné vo viacerých prevedeniach a z rôznych materiálov. Teraz si ich predstavíme.

 

doplnky do sauny, podhlavniky do sauny


OSIKA

Drevený podhlavník do sauny, vyrobený z populárneho dreva z osiky patrí medzi základne doplnky do sauny. Ide o štandardnú verziu podhlavníka do sauny.

 

doplnky do sauny, podhlavniky do sauny


AFRICKÁ VŔBA

Medzi ďalšie obľúbené materiály na výrobu saunových doplnkov patrí africká vŕba. Jedná sa sa o vysoko kvalitné drevo. Drevo z africkej vŕby je na dotyk jemné, neštiepi sa a tiež absorbuje teplo.

 

 

doplnky do sauny, podhlavniky do sauny

 


ČERVENÝ CÉDER

Podhlavník do sauny z tohto druhu dreva sa radí medzi tie luxusnejšie doplnky do sauny, a to najmä kvôli farbe dreva a jeho vôni. Vo všeobecnosti sú vlastnosti tohto luxusného doplnku do sauny rovnaké ako z dreva vŕby africkej.

 

doplnky do sauny, podhlavniky do sauny

 

TRADIČNÝ OKRÚHLY TVAR

Doplnok do sauny v síce tradičnom, ale v originálnom, stále modernom a funkčnom dizajne. Jeho vzhľad je okrúhlo tvarovaný a bez ostrých hrán. Pocítite tak hladkosť z každej strany. Jeho diera uprostred slúži na ľahšie presúvanie a patrí medzi základne doplnky do sauny.

 

doplnky do sauny, podhlavniky do saunyANTI-THEFT - proti krádeži

Doplnok do sauny, vhodný na použitie vo verejných wellness centrách, pretože je zabezpečený proti krádeži. Jeho základ je úplne rovnaký ako pri predchádzajúcom modely podhlavníka do sauny. Rozdiel však spočíva v tom, že je umiestnený na väčšej doske, tak je krádež v komerčnom wellness takmer nemožnou. Dostupný je v prevedení osika.

 

doplnky do sauny, podhlavníky do sauny

 


ŠTVORCOVÝ DIZAJN

Podhlavník do sauny je štvorcového tvaru a je radený medzi dizajnové saunové doplnky. Jeho boky majú sklon 30 stupňov. Podhlavník je veľmi moderného vzhľadu a dobre pasuje do všetkých moderných sáun. Zachováva si však komfort a ergonómiu rovnakú ako ostatné naše podhlavníky do sauny. Táto verzia podhlavníka do sauny je dostupná v osike a v luxusnom červenom cédri.

 

doplnky do sauny, podhlavniky do saunyOBDĹŽNIKOVÝ DIZAJN

Podhlavník tohto tvaru takisto patrí medzi moderné saunové doplnky. Jeho bočné strany skosené v 45 stupňovom uhle. Vďaka jeho modernému dizajnu skvele zapasuje do moderných sáun. Jeho komfort a ergonómia je však rovnaká ako u ostatných podhlavníkov do sauny. Tento dizajn je dostupný v osike a luxusnom červenom cédri.

 

 

doplnky do sauny,podhlavniky do sauny

 

 

Vyberte si teraz tú spravnú opierku pre vás - kliknite sem!