Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

OK

Sledujte nás na sociálnych sieťach!

Facebook ikona

 

 

Kontakt:

DOMOSTAV Energo s.r.o.

divízia: virivkysaunybazeny.sk

Lúčky 74, Holíč 908 51

tel: + 421 908 722 270

info@virivkysaunybazeny.sk

 


14. 01. 2017

Doplnky do sauny - podhlavníky do parnej sauny a Hammamov

 

 

doplnky do sauny - podhlavniky do parnej sauny a hammanov

 

 

Doplnky do sauny, podhlavníky do parnej sauny a Hammamov vám poskytnú perfektný relax. Takisto sa dá tento svetový patent využiť aj pre solária a masáže či kozmetické zákroky. Vďaka tomuto svetovému patentu si môžete užívať maximálne pohodlie pri domácom saunovaní či vo wellness centrách.

Štyri jedinečné ergonimicky tvarované a flexibilné disky vám prinesú nepoznaný zážitok z relaxu v saune. Nevyzerajú len inak, ale majú aj úplne iné vlastnosti. Takmer nepostrehnete, že máte niečo pod hlavou, vaša hlava bude zdvihnutá a podopretá takým spôsobom, že vám to poskytne pohodlné leženie. Tieto skvelé podhlavníky do sauny, solária, pre masáže či dokonca kozmetické využitie umožnia svalom vášho krku kompletne sa zrelaxovať.

 

Doplnky do sauny - podhlavniky do parnej sauny a Hammamov

 

Tieto doplnky do sauny, podhlavníky do parnej sauny a Hammamov sú vyrobené z veľmi kvalitného plastu. Boli špeciálne navrhnuté tak, aby boli vhodné do vlhkého prostredia. Vďaka týmto podhlavníkom do sauny si užijete pohodlné ležanie tam, kde je tvrdá podložka.

 

doplnky do sauny - podhlavnik do parnej sauny a hammamov

 

Vankúš pre masáž vyzerá uplne rovnako ako vankúš do parnej sauny či Hammanov. Zadná časť hlavy, krk a ramená budú kompletne voľné, aby masér mohol realizovať masáž. A ešte navyše môže byť hlava otočená tvárou k diskom a tak môže masér masírovať zadnú časť hlavy bez jej dvihnutia. Takisto je tento vankúš určený aj pre kozmetičky.

 

doplnky do sauny - do parnej sauny a hammanov

 

Posledným z doplnkov je podhlavník do solárií, takisto môže byť použitý aj v parnej saune či v Hammanoch. Ako aj predchádzajúce, je takisto zložený so 4 kruhových diskov, ktoré sú flexibilné vďaka guľovému kĺbu, ale dizajn je veľmi odlišný. Podhlavník má 4 nohy, ktoré mu umožňujú stabilné postavenie na akomkoľvek lehátku či podlahe. Podhlavník poskytne oporu navyše pre vašu hlavu a chrbát počas solárkovania. Tento podhlavník je vyrobený z UV odolného materiálu.

Hlava vďaka nemu zostane v rovnakej pozícii, aj keď človek zaspí. Je s ním možná kompletná relaxácia a hlava sa nikdy neprevráti, takže len čiastočné opálenie, biele pruhy či bolesť krku sa stanú minulosťou.

 

Doplnky do sauny - podhlavniky do parnej sauny a Hammanov , podhlavnik do solaria

 

Tieto jedinečné opierky hlavy nájde tu - kliknite sem!